Kardelen Gemi Elektrik

Kardelen Gemi | Hakkımızda

      1998 Yılında kurulan firmamız, Belli bir dönem kendi üretimiyle denizcilik sektörüne ve ülke  sanayisine hizmet vermiş olup. Şuan yine denizcilik sektöründe gemi elektrik malzemeleri üzerine satış yapmaktadır. Kardelen Gemi siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir. Firmamız gelişiminde her zaman değişim, yüksek kalitesi ve müşteri  memnuniyetini ilke edinmiştir

Kardelen Gemi Referanslarımız

      Firmamız, Tuzladaki Satış  mağazaları ile büyümeye ve hizmet kalitesini  arttırmaya devam etmektedir. Siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için sektörün lider firmaları ile iş ortaklığı yapmaya devam etmekteyiz. Sizler iyi hizmet alabilesiniz diye kaliteden ödün vermeden satışlarımıza devam etmekteyiz.

      Dürüst satış ilkesiyle daima sizlerin yanında  yer alan bir firma olarak, öneri ve eleştirilerinizi  bizlerle paylaşmanızı bekleriz. Firmamızın bugünlere gelmesindeki katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz. 

Kardelen Gemi | Q-Light Ürünleri Satış Ana Bayi

Q-Light Ürünleri Ana Bayii   Kardelen Gemi olarak bir çok markayı sizlere sorunsuz olarak ulaştırdık ve buna Bayiliklerimizle destek verdik. Bir yenisi olan Q-Light Alarm, Korna sistemlerini katmış bulunup sizlere daha iyi hizmet vermek için her geçen gün yenileniyoruz.. İkaz Lambaları, Elektronik Sirenler, İkaz Kuleleri , Acil Durum Lambaları, Ex-Proof Ürünler, Kornolar, Water Proof - Heavy - Duty Limit Switchler ve diğer tüm gemi elektrik malzemeleri sitemiz üzerinden ürünlerimiz kısmından ulaşabilirsiniz.